Метрополи Cookies пиксна

Сладолед со вкус на бисквит, збогатен со прелив со вкус на лешник, декориран со крцкави парчиња амарети и чоколадни цереали.

Category: SKU: 5310079001774 Tags:

Additional information

Netto